تردمیل بی اچ فیتنس SK 7990

يکشنبه 15 مهر 1397
15:49
هایپرجیم

تردمیل بی اچ فیتنس SK 7990 دستگاه باشگاهی است که موتوری با قدرت 6 اسب بخار دارد و افراد تا وزن 220 کیلوگرم را تحمل می کند. این تردمیل محصول کشور اسپانیاست که شامل 30 ماه گارانتی قطعه، 5 سال گارانتی موتور و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد. مانیتور این تردمیل اطلاعات دقیقی از سرعت، مسافت، زمان، ضربان قلب وکالری سوزانده شده را در اختیار کاربر قرار می دهد.

ابعاد تسمه تردمیل برابر با 160*55 سانتی متر است که محدوده اجرای تمرینات را مشخص کرده و کاربر می تواند در این فضا با سرعت نهایت تا 25 کیلومتر، دویدن را تجربه نماید. دستگاه از شیب برقی برخوردار است که تا 20 درجه قابل تنظیم است. همچنین جهت راحتی کاربر بر روی دسته های تردمیل کلید تنظیم شیب و سرعت تعبیه شده است. تردمیل بی اچ فیتنس SK 7990 دارای برنامه BodyFat، برنامه Random، برنامه دستی، 11 برنامه تست پزشکی، برنامه HRC است . علاوه بر این دستگاه مجهز به گیره ایمنی است . ضربه گیر SDS موجود در این دستگاه مانع از آسیب به کمر و زانوهای کاربر حین تمرین بر روی تردمیل خواهد شد.

وزن این دستگاه معادل 200 کیلوگرم بوده و ابعاد کلی آن 140*94.5*233 سانتی متر است و با چرخ هایی که در زیر آن قرار داده شده است به راحتی می توان تردمیل را در مکان مورد نظر قرار داد و سپس بوسیله پایه فیکس جای آن را ثابت نمود. بر روی دسته های وسط تردمیل سنسور ضربان قلب وجود دارد تا کاربر بتواند در حین ورزش با قرار دادن دست ها بر روی آن میزان ضربان قلب خود را بسنجد.

تردمیل بی اچ فیتنس SK 7990 قابلیت پخش MP3 از طریق اتصال به USB و قابلیت پخش موزیک از طریق اتصال به AUX را دارد . همچنین دستگاه دارای TV است . از مزایای این دستگاه می توان به اتصال Ipod و Nike، فن خنک کننده جهت مطبوع کردن هوای اطراف کاربر و نیز ضربه گیر Pro tronic موجود در تردمیل اشاره نمود.


[ بازدید : 4 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تردمیل است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات